• Ново
Фабриката се снабдува 690V 20A Ротари Cam Switch 0-6 позиција 3 Столбови 12 терминали универзална главниот прекинувач LW26-20/3
zoom_in

Фабриката се снабдува 690V 20A Ротари Cam Switch 0-6 позиција 3 Столбови 12 терминали универзална главниот прекинувач LW26-20/3

DEN 201.60

Износ
check Во продавницата.


Фабриката се снабдува 690 V 20 A Ротари Cam Switch 0-6 позиција 3 Столбови 12 терминали универзална главниот прекинувач LW26-20/3 слични Производи
Производи Опис
Име : YMW26-20/3
Максимален напон : 690 V
Максимална струја : 20 A
Број на позиција : 0-6 позиција
Фаза број : 3
Терминалот број : 12
Материјал : Пластични/Сребрена контакт
Примена : за Контрола на моторот
Прилагодено : Ако имате жици дијаграм,можете да ни даде,тоа може да биде customed.Ви благодариме~
Детали :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Каков вид на сертификат имаш?
За компанијата : CCC,CE,TUV,Ro HS
LW26 серија : TUV, CE, CCC
YMD11 серија : CE, CCC
HZ5 серија : CCC
HZ5 B серија : Ro HS, CCC
2. Каде ќе се продаде стоката да?
Германија, САД, велика БРИТАНИЈА, Кореја, Австралија, сите големи европски и американски земји.
3. Она што е годишното производство?
3,000,000 компјутери на прекинувачи во една година, е еден од најголемите производителот и продавачот во Кина.
4. Како е фабриката?
Yaming електрични компанијата има повеќе од 20 години производството expreience, и има околу 150 работници.
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.

боја:
Сина
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Универзална Префрлате
Гаранција:
1 година
Бренд Име:
whurow
Број На Модел На:
LW26-20/3 ротари префрлате
сертификација:
CCC
Карактеристики:
Висок Напон
боја:
Сино/Црна
Максимален напон:
690V
тековната:
20A
Teiminal број:
3
број на позиција:
0-6 позиции
Примена:
контрола на моторот
Материјал:
сребро контакт,пластични
Тип:
changeover ротари префрлате
Монтажа Големина:
36mm
Панел Големина:
48*48MM

Им се допаѓа и на купувачите..