• Продажбата
  • Ново
Висок Квалитет 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Реле се Префрлите на Светлината LED Светилка Гаража Врати Електрични Врати Далечински Контролер 220V 110V
zoom_in

Висок Квалитет 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Реле се Префрлите на Светлината LED Светилка Гаража Врати Електрични Врати Далечински Контролер 220V 110V

DEN 1339.00 1487.52

Износ
check Во продавницата.


Постојат 2 вида на напон се достапни : available :
220 V и 110 V. Ве молиме да ни остават коментари или пораки за кој тип сакате, кога ќе се направи нарачка. Ако немате било коментар или одговор, ние ќе го избере случајно испраќаат.
Ви благодариме за вашиот вид разбирање!
AC110 V220 V RF безжичните Радио вклучите далечинскиот управувач се префрлите 1 CH Приемник Предавателот 315/433 MHZ Бесплатен Превозот
Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!
Предавателот Канал : 1 CH Далечински Управувач Растојание : 100/300ft Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 или 433 Напојување : 2 X 3 V CR2016 (НЕ се вклучени) Декодирање : Фиксиран код, лемење Приемник Напојување (Оперативен Напон) : AC напон 220 V Реле : 10 A/250 V AC, 10 A/125 V AC, 10 A/30 V DC, 10 A/28 V DC Работа Напон Спектар на Реле : AC 110-240 V или DC 0-28 V Чувствителност : -105 d Bm Температурата на работа : -10'C ~ 60'C Големина : 55 mm x 24 mm x 17 милиметри Контрола на Владата : 1) за да се Префрлате/Авто-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете повторно->Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи/НА .притиснете го истото копче повторно е stop/ИСКЛУЧУВАЊЕ .(1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател). 2) Latched/Интер-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете други копче->Исклучување Притиснете едно копче работи/НА ,притиснете друг копче стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ . ( 1 channel switch( приемник) треба 2 копчиња за далечинска контрола (предавател). 3) Еден/Бутване : Притиснете и задржете->On (вклучено); Ослободување->Off продолжи со притискање на едно копче работи /НА.

боја:
110V 315MHZ, 110V 433MHZ, 220V 315MHZ, 220V 433MHZ
Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
no
Број На Модел На:
SKU6358
Бренд Име:
MITI
сертификација:
CE,CCC
Карактеристики:
110V 220V безжичниот далечински управувач
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Далечински Растојание:
0-200M

Им се допаѓа и на купувачите..