• Ново
( 1PC/PACK) 12mm Метал Копчето за вклучување 250V ON/OFF Прекинувачот за Заклучување KS-02 Електронски Клуч Ротари Прекинувач со Копчиња
zoom_in

( 1PC/PACK) 12mm Метал Копчето за вклучување 250V ON/OFF Прекинувачот за Заклучување KS-02 Електронски Клуч Ротари Прекинувач со Копчиња

DEN 38.40

Износ
check Во продавницата.

( 1 PC/PACK) 12mm Метал Копчето за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Заклучување KS-02 Електронски Клуч Ротари Прекинувач со Копчиња
Ние ќе испрати според продавачот свој метод,ако купувачот не ја прими стоката во ограничен дена ние наплата полн со пари. Се користи за оперативни различни уреди широко како што кабинет,индустриски ,батерија автомобил,велосипед и сл
Ако имате било какви посебни нешто да ни кажете за вашата нарачка можете да забелешка не и ние ќе го забележи тоа и да се обидат најдобро да ги задоволи вас.Ако ние жаргон ќе ве контактираме наскоро.
За голема цел-
Ако купувачот треба голема количина може да ни побара на интернет и ќе ви цитирам една нова цена.
За Увозни давачки-
Меѓународни Купувачи-Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија
Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската
канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат наддавање.
За Повратни Информации-
Ако купувачот ги задоволи нашите производи, ве молиме да ни даде 5star да ни ги охрабри да се направи подобро . Ако купувачот има било какви прашања ве молиме контактирајте не преку порака или e-mail.Без оглед на тоа што проблемот ќе најдете решенија.
Поради некои ISP СПАМ филтер прилагодувања, вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот e-mail одговори во време потоа користете друг начин
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!
ДА ИМААТ ДОБАР ВРЕМЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!.

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
KS-02
Карактеристики:
Копчето За Вклучување
Тип На Прекинувач:
Копчето За Вклучување
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Гаранција:
1year

Им се допаѓа и на купувачите..