• Продажбата
  • Ново
550 12V Околу 4000RPM 0.29 НА 3мм x 30мм Долго Knurl Вратило 2 Pin Конектор Електричен Мотор DC 12V Висок вртежен момент
zoom_in

550 12V Околу 4000RPM 0.29 НА 3мм x 30мм Долго Knurl Вратило 2 Pin Конектор Електричен Мотор DC 12V Висок вртежен момент

DEN 546.00 575.04

Износ
check Во продавницата.


сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи

Им се допаѓа и на купувачите..