• Продажбата
  • Ново
6F Ултра Работ на Ножот 4.8 мм Одговара на Повеќето Andis,AGC,AGR+,Oster Clipper Миленичиња Чешлање
zoom_in

6F Ултра Работ на Ножот 4.8 мм Одговара на Повеќето Andis,AGC,AGR+,Oster Clipper Миленичиња Чешлање

DEN 2903.00 3055.68

Износ
check Во продавницата.

Напомена : ножот е оригинален демонтажа на ножот!Ново!!!Никогаш Не Користат!!!!
[Модел] : 6 F [Сечилото Материјал] : јаглероден челик [Задржи коса должина] : 4.8 мм [За одговара] : Andis, AGC,AGC2,AGR+,BGR+,AGRC,Moser,Oster,Ајкула и така натаму бренд миленичиња чешлање. [Функција] : Добра еластичност, не е лесно да се скршени или руптура. [Description] : Погоден за долга коса кучиња клип во лето кул и освежување или дневни контура.

сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи

Им се допаѓа и на купувачите..