• Ново
Нови и оригинални S8FS-C35024J OMRON Префрлување напојување
zoom_in

Нови и оригинални S8FS-C35024J OMRON Префрлување напојување

DEN 1536.00

Износ
check Во продавницата.


100% Нови и оригинални S8 FS-C35024 J OMRON Префрлување напојување ВЛЕЗ : 100-120 VAC 7.9 А, 200-240 VAC 4.4 ЕДЕН ИЗЛЕЗ : 24 VDC 14.6 НА НАПРАВЕНИ ВО КИНА
Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА. Префрлете се на сензор : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. IGBT МОДУЛ.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете : http : //www.aliexpress.com/store/2065120

Излезниот Напон:
24VDC
Излезна Струја:
14.6 На
Излезна Моќност:
301 - 400W
is_customized:
Yes
Влезен Напон:
220v
Фрекфенција:
.
Број На Модел На:
S8FS-C35024J
Излез Тип На:
.

Им се допаѓа и на купувачите..