• Продажбата
  • Ново
10*LED Мулти Боја RGB Подводните Водоотпорен Партија Вазна Оркестарот База Мини Светла Далечински Управувач Свадба на Божиќ Денот на Вљубените
zoom_in

10*LED Мулти Боја RGB Подводните Водоотпорен Партија Вазна Оркестарот База Мини Светла Далечински Управувач Свадба на Божиќ Денот на Вљубените

DEN 600.00 667.20

Износ
check Во продавницата.

(10pcs/Многу ) 3 CM дијаметар 2,2 СМ Висок Водоотпорен 3 LED Свеќа Чај Светла Submerisble Floralytes Со CR2032 Батерии Работеше
CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Ние сме Фабрика Снабдувач!!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
Бела, Топло бела, RGB за опции. Можете да нарачате мешани бои.
Што Се Вклучени ???
3 LED подводните floralyte, Секоја Светлина дојде со 2pcs CR2032 батеријата.
10pcs 3 LED Подводните Floralyte Дојде Со еден далечински контролер , и инсталиран литиум батерија во тоа.
(White & Топло Бела Со On/Off Далечински Контролер, RGB Боја се Менува Со 20 Keys Далечински Контролер )
Не вазни, Хартија laterns, Стакло Hookahs и други работи вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE.
Карактеристики :
3pcs Супер-Светли LED , Повеќе Посветла од 1 или 2 LED еден
Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2,2 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 8hours. и заменливи
Водоотпорен Дизајн , Без оглед дали го користите како хартија фенер светлина, или под вазна светлина.. тие се погодни за двете.
Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една. Мирно на Функцијата.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компонента.

Емитуваат Боја:
RGB со далечинско
Wattage:
3W
Стил:
21keys далечински управувач, 20keys далечинскиот
Употреба:
празник
сертификација:
ЕМК,RoHS,CE
Гаранција:
една година
Број На Модел На:
KS-SB-003-03
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Карактеристики:
Аквариум Риба Резервоарот Бар Водоотпорен Подводните 3-LED Чај Светлина
Должина:
1inch
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Батерија:
CR2032
База Тип:
E14
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Повод:
Спална соба
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Растојание:
1-5m
Глава Број:
1-19 глава
боја:
Јасно
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Е dimmable:
Yes
Музика:
Никој
Бренд Име:
KITOSUN
Напон:
3V
Број На Модел На:
KS-SB-003
LED светла боја:
бела , топло бела ,црвено, зелено , сино , жолто, Розова
На животниот век на батеријата:
повеќе од 24 часа
Пакет:
10pcs LED Светло по пластична кутија
водоотпорен или не:
Водоотпорен , Подводни,Потопна
Повод:
Свадба
извор на енергија тип:
2 парчиња заменливи CR2032 копчето мобилен батеријата(вклучени)
Тежина:
15 grams each
Функција:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Димензии:
1.25 со дијаметар од 1 висок

Им се допаѓа и на купувачите..