• Продажбата
  • Ново
Возрасни Колекција Ретро завршат играчка Метал Тин ја Ротирате играчка авион Механички Пеколен играчка бројки модел деца божиќ подарок
zoom_in

Возрасни Колекција Ретро завршат играчка Метал Тин ја Ротирате играчка авион Механички Пеколен играчка бројки модел деца божиќ подарок

DEN 602.00 647.04

Износ
check Во продавницата.


Опис :
100% Сосема нов и Висок квалитет
Количина : 1piece
Тежина : 109g
Боја : Како на сликата
Материјал : Калај
Големина : 7cm*7cm*16cm
Пакет Стил : Боја кутија
Пакетот Вклучува :
1 x авионот
1 x Wind-up копче
Овој уникатен колекционерски КАЛАЈ ИГРАЧКА РОБОТ карактеристики одлична детални lithographs и здрав изградба.
Едноставно правец на тоа и да се види на симпатична малку робот wobble и шетаат.
Доаѓа до вас сосема нови во кутија со копче!
А смешно и атрактивни робот модел играчка
Има подвижен, со оружје и со пролетта на главата
Одлична играчка за деца
Совршен изборот на подарок или декорација за возрасни
Забелешка : Ако ви треба голема количина или donot се најдат на производи што треба во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за оние што треба. Бидејќи имаме многу производи donot листата на производи во нашата продавница уште. Ние секогаш се нудат најдобри количина со многу конкурентна цена за вас.

Карактеристики:
Правец Нагоре
дизајн:
Авион
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
DIWEINI
Се Движат Напред Метод:
Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Материјал:
Метал

Им се допаѓа и на купувачите..