• Продажбата
  • Ново
beibehang големи мурали море плажа морска ѕвезда школка 3D кат задебелување носат пвц водоотпорен супер-еколошки филм
zoom_in

beibehang големи мурали море плажа морска ѕвезда школка 3D кат задебелување носат пвц водоотпорен супер-еколошки филм

DEN 893.00 1440.00

Износ
check Во продавницата.

Купувачите мора да се прочита : Тротоарите цена : $ / метар квадратен. Тоа не е една ролна. 1 квадратен метар = 1pcs. 2 квадратен метар=2 парчиња. 3 квадратен метар =3pcs .. Должина * width = квадратни метри = Цел Количество ви треба место цел е Должината * ширина, ако Должината е 2m ,ширината е 2m ,ви треба место цел е 4 метар квадратен Ако треба да големината е 4.1 4.5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни. Ако треба да големината е 4.6 да 4.9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 5 квадратни метри Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 Квадратни метри. Бидејќи многу мали димензии најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Имаме 12 фиксна големина цел. Купувачот различна количина цел. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1=140cm(L)×70.5 cm(W) (4'3"×2'3”) Количина : 2=200cm(L)×100cm(W) (6'5"×3'3”) Количеството : 3=208cm(L)×146cm(W) (6'8"×4'8”) Количеството : 4=200cm(L)×200cm(W) (6'5"×6'5”) Количеството : 5=250cm(L)×200cm(W) (7'6"×6'5”) Количеството : 6=300cm(L)×200cm(W) (9'8"×6'5”) Количеството : 7=300cm(L)×250cm(W) (9'8"×8'2”) Количеството : 8=400cm(L)×200cm(W) (13'6"×6'5”) Количеството : 9=350cm(L)×260cm(W) (11'4"×8'7”) Количеството : 10=360cm(L)×280cm(W) (11'8"×9'2”) Количеството : 12=400cm(L)×300cm(W) (13'6"×9'8”) Количеството : 16=500cm(L)×320cm(W) (16'4 "x 10'5"”) други големина : Вашиот ѕид големина (должина и ширина).ве молиме да ни каже. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина Нека ви даде пресмета количината и цената на правилен редослед Купувачи нарачката чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (должина*ширина) 2 : Купи Сега.

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен На Вода,Екстра Дебели,Самолепливи,Животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
луо:
13838764

Им се допаѓа и на купувачите..