• Ново
Обичај HD 3d Фото Позадина Mural град изградба на 3D тапети за ѕидови Livingroom Спалната соба Троседот во ЖИВО Позадина ѕид 3d Ѕид хартија
zoom_in

Обичај HD 3d Фото Позадина Mural град изградба на 3D тапети за ѕидови Livingroom Спалната соба Троседот во ЖИВО Позадина ѕид 3d Ѕид хартија

DEN 2112.00

Износ
check Во продавницата.


Обичај HD 3d Фото Позадина Mural град изградба на 3 D тапети за ѕидови Livingroom Спалната соба Троседот во ЖИВО Позадина ѕид 3d Ѕид хартија
Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен. Не ролни. 1m2= 1pcs. 2m2=2 парчиња. 3 м2 =3pcs .. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Затоа што многу мал siz Често поставувани прашања : 1. Сакам да купам еден сет на mural позадината, големината е 1.8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1.8 m x 1.6 m= 2.88m2, Па треба цел 3 метри квадратни.Ние го продаде по метар квадратен. Не ролни. Ве молиме да ни кажете на вашиот ѕид големина(Должина&Ширина). Ние ќе ви помогнеме да се пресмета количини ви треба. 2. Она што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. ѕидот mural. Не позадина ролни. Не постер. Не ѕидот налепници. 3.Како да се залепите оваа позадина? Поради царинските барања, позадина лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница.Тоа треба адхезивна паста(леплива ориз лепак) 4. Можете да помогнете ми да се направи mural позадина се допаѓа оваа слика? Се разбира, треба да се обезбеди слика и информации за големината и за нас, и thepicture мора да биде јасно 5. Тоа е целата mural ? Нема. Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот и спаси товар за вас. Се надеваме на вашето разбирање. 6.Ако корисникот не обезбеди информации на големина, Што можеме да направиме? Ако не се обезбедени ни вашите детали ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе се прилагодите на mural позадина како на над стандардната големина.

боја:
како слик
Димензии:
1 квадратни метри
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
Z-13598725
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Шема:
шума
3d Позадини:
тапети за ѕидови
livingroom:
Спална соба
Дома Декор:
3d ѕид мурали
backsplash кујна:
ѕидот хартија

Им се допаѓа и на купувачите..