• Продажбата
  • Ново
Голем модерна позадина, креативни дијамант, платното за дневна соба троседот во спалната соба ѕид водоотпорен ПВЦ de papel parede
zoom_in

Голем модерна позадина, креативни дијамант, платното за дневна соба троседот во спалната соба ѕид водоотпорен ПВЦ de papel parede

DEN 1435.00 1435.20

Износ
check Во продавницата.


Голем модерна позадина, креативни дијамант, платното за дневна соба троседот во спалната соба ѕид водоотпорен ПВЦ de papel parede Опис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нашата позадина продажба по квадратен метар. ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина.На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.
Бесплатен превозот Зајдисонце Ла Gondolas Ѕид Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Нејасен Лета Ден во Париз Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Сепија Бруклин Мост Видите Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Сонце Њујорк Ѕид Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствени 3 D дневна соба позадина mural позадина на Европската архитектура на Ле музеј Лувр град ноќна сцена US$ 29.90 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај NY Трговски Центар Светла Mural Позадина Мурали US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот Њујорк Такси Mural Позадина Модерна Позадина Мурали US$ 29.

боја:
Врежана, свила, Памук платно
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Материјал:
ЕП
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
TP00021
Стил:
Модерна
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
Шема:
креативни дијамант
Користи:
Дневна соба, спална соба, троседот, трпезарија, детска соба

Им се допаѓа и на купувачите..