• Продажбата
  • Ново
beibehang Американски гроздобер de papel parede 3d тапети за ѕидови 3 d обичен ѕид трудови дома декор позадини за дневна соба
zoom_in

beibehang Американски гроздобер de papel parede 3d тапети за ѕидови 3 d обичен ѕид трудови дома декор позадини за дневна соба

DEN 1555.00 1968.00

Износ
check Во продавницата.


Материјал : ПВЦ
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
↓↓↓1004
↓↓↓1003
↓↓↓ 100 2
Потсетување : Поради светлина, display settings и други фактори, може да доведе до мало боја во слики, во вид на боја ве молиме погледнете ги деталите на овој план, финалниот боја на стока во вид преовладуваат
Упатство за употреба
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Топлинска Изолација,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Анти-статички,Soundproof
Функција:
Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Материјал:
Дрво влакна позадина
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
a0527
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Употреба:
Постелнината Соба
Површински Третман:
Врежана
Шема:
Yes
Тип:
Природен Материјал Позадини
Стил:
Земја

Им се допаѓа и на купувачите..