• Продажбата
  • Ново
3d Ефект Тапети за Ѕидови Обичај Фото Позадина Слободен Десктоп Позадина Голем Ѕид Уметност Деца Ѕид Мурали Цвет Ѕид Mural
zoom_in

3d Ефект Тапети за Ѕидови Обичај Фото Позадина Слободен Десктоп Позадина Голем Ѕид Уметност Деца Ѕид Мурали Цвет Ѕид Mural

DEN 1164.00 2154.24

Износ
check Во продавницата.


Купувачот мора да го прочитате :
Mural позадина цена : $/1 метар квадратен
Не ролни
Ширина x висина=квадратни метри =цел количина
1m2=1pcs. 2m2=2 парчиња. 3 м2=3pcs.. ве Молиме мерење вашиот ѕид е големина ,ние ќе се прилагодите на вашиот ѕид големина
Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.
Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината. Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Бразилецот пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број. Ви благодариме!
Количеството· 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70.5 cm(H) (4'7" x 2'4") ft
Количеството· 2 квадратен метар = 200cm(W) x 100cm(H) (6'7" x 3'3") ft
Количеството· 3 квадратен метар = 220cm(W) x 140cm(H) (7'3" x 4'7") ft
Количеството· 4 квадратен метар = 250cm(W) x 160cm(H) (8'2" x 5'3") ft
Количеството· 5 квадратен метар = 280cm(W) x 180cm(H) (9'2" x 5'11") ft
Количеството· 6 квадратен метар = 300cm(W) x 200cm(H) (9'10" x 6'7") ft
Количеството· 7 квадратен метар = 330cm(W) x 210cm(H) (10'10" x 6'11") ft
Количеството· 8 квадратен метар = 360cm(W) x 230cm(H) (11'10" x 7'6") ft
Количеството· 9 квадратен метар = 380cm(W) x 240cm(H) (12'5" x 7'10") ft
Количеството· 10 квадратен метар = 400cm(W) x 250cm(H) (13'1" x 8'2") f
(1feet=0.

боја:
Како што е прикажано
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Шема:
Флорални
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Стил:
Гроздобер
Употреба:
Постелнината Соба
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
LIBBY0682
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
3D Стерео wallpaer:
обичај слика за Позадина ѕид
3d HD позадини mural:
3D позадина дома декор
ресторан ѕид хартија:
шарени позадина
Површински Третман:
Врежана

Им се допаѓа и на купувачите..