• Ново
Винил Професионална Позадина Бела Розева Роза Свеж Стил Компјутер Печатени Деца Позадини за Фото Студио ZH-50
zoom_in

Винил Професионална Позадина Бела Розева Роза Свеж Стил Компјутер Печатени Деца Позадини за Фото Студио ZH-50

DEN 603.84

Износ
check Во продавницата.


Материјал : Сликовно платно(винил крпа)
Материјал Тежина : 120 GSM.
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,лесна, компјутерот печатен за реализам.
За : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа , реклама екранот итн.
Референтна слика : (позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата)
Ако ви се допаѓа сликата,напишете го бројот.остави порака до мене.
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас)
ПРИМЕР :
3 X6 M
3 X3 M 2.4 X2.4 M
2.4 X3.6 M
1.5 X2.2 M
Внимание
Нема џеб на нејзиниот врв .
За 5x7 позадина, тоа е една солидна парче. За други големини, тоа е поврзувани заедно, но donot влијае на фото снимањето.
Објектот боја може да има разлика од сликата прикажана, се должи да се следи или снимање светлина. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Објектот испратите укината, ќе има брчки лесно да се носат .
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
2) Топлински со железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка, Ако имате одредени големината потреби,
било кој од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас .
Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.

Големина (мм):
100x150cm, 150x220cm, 180x300cm, 300x300cm, 240x360cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
comophoto
Стил:
Деца
Број На Модел На:
ZH-50
Материјал:
vinly
децата позадина:
Свадба Позадина
Големина (мм):
1500

Им се допаѓа и на купувачите..