• Продажбата
  • Ново
Свила дамка Солидна Боја Чипка Луксузна Постелнина Поставува Цар Големина Кралица Кревет Поставува За Девојка чаршаф Поставите Перница Случај сино здолниште Кре?
zoom_in

Свила дамка Солидна Боја Чипка Луксузна Постелнина Поставува Цар Големина Кралица Кревет Поставува За Девојка чаршаф Поставите Перница Случај сино здолниште Кре?

DEN 5518.00 9196.80

Износ
check Во продавницата.

^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 6pcs : ( погоден за 1.5~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче чаршаф : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 45 x 45cm(18 x 18inches )
Кралот Големина 4pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Цар Големина 6pcs : ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче чаршаф : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 45 x 45cm(18 x 18inches ) Забелешка 1. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларирана вредност (Во многу редок случај, купувачот се уште треба да се плаќаат даноци, ве молиме контактирајте со нас откако доби пакет, ние ќе рефундирање на дел од даноците за вас). Забелешка 2. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат. Забелешка 3. Прирачник за мерење 0~5cm грешка е дозволиво
Љубезно Потсетник : Ова постелнина поставите не вклучуваат било пополнување, ако сакате да се купи утешителот или перница пополнување, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се купи.
color1
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.

Големина:
Queen size 4pcs, Queen size 6pcs, King size 4pcs, King size 6pcs
Ткаенина Густина:
133 * 76
Материјал:
100% Свила
Техника:
Чипка Работ
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
тема count:
400TC
Шема:
Извезена
Количина:
4 парчиња
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Тежина:
4kg
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Број На Модел На:
0008-60
is_customized:
Yes
Ткаенина Count:
60
Стил:
Принцезата
Употреба:
Дома
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
сина,жолта,зелена,розова

Им се допаѓа и на купувачите..