• Продажбата
  • Ново
Замрзнати Елса Ана постелнина Поставува Децата Бебе Девојки спална соба оркестарот еден близнак големина на кревет листови ватенка прекривки ги опфаќа 3pc Сина Бој
zoom_in

Замрзнати Елса Ана постелнина Поставува Децата Бебе Девојки спална соба оркестарот еден близнак големина на кревет листови ватенка прекривки ги опфаќа 3pc Сина Бој

DEN 1774.00 2687.52

Износ
check Во продавницата.


.Предмет : Замрзнати Елса Ана постелнина Поставува Децата Бебе Девојки спална соба оркестарот еден близнак големина на кревет листови ватенка прекривки ги опфаќа 3pc Сина Боја
.Парчиња : 1pc прекривки маска, 1pc рамен лист, 1pc перница шарлатан
.Големина : Еднокреветни/Двокреветни големина
.Множества : прекривки ги опфаќа поставување 3pc
.Материјал : Полиестер/памук, 300 тема count
.Technoloty : Реактивен печатење
.Додатен : нема филер во внатрешноста прекривки за
.Тип : Замрзнати Ана и Елса Постелнина, цртан филм сет постелнина, детски кревети, девојка спална соба оркестарот, момчиња дома декор, детска постелнина сет
.Големина на мерење :
1pc прекривки ги покрие : 150*200cm (59*79inch)
1pc рамен лист : 150*200cm (59*79inch)
1pc перница шарлатан : 50*70cm (20*28inch)
1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе треба прекривки ги опфаќа поставува или утешителот сетови.
2. Поради различна култура на земјата, големини се разликуваат врз основа на земјата и ги поттикнуваме луѓето да се провери големината пред да нарачате.
3. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка, бидејќи на различни measuremen.
4. Бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики се должи на ди ifferent компјутери екранот бои различно.
5. Ако цел утешителот поставува со додатен, филер не е Дизни бренд име, тоа е економски додатен.
6. пакет од едноставна ПВЦ, нема подарок кутија, затоа што тоа е тешка и голема volumn, па ако треба подарок кутија, треба да се екстра плаќате провизија, контактирајте со нас ако е потребно пред да нарачате.
1. Машина перат-Хемиско чистење-се Користи благ сапун-хлор-Кул железо ако е потребно.
2. Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин. За оваа причина, кога ќе се мијат поставено за прв пат, НЕ се мешаат со други текстилни предмети во вашата машина за миење.
3. По можност страна се мијат во вода не е поголема од 30 степен одделно. Не се впие во собата за премногу долго.
1. FEDEX ПРОЗОРЦИ DHL ТНТ ЕМС ВОЗДУХ ПОСТ и другите посебни превозот одлучиме превозот начин, сите имаат следење на број.

Големина:
Twin, Single
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.0 m (3.3 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Количина:
3 еез
Бренд Име:
SEIAOING
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
одделение:
Квалификуван
Стил:
Цртан филм
Ткаенина Count:
40
Шаблон Тип:
Цртан филм
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Пополнување:
Никој
Број На Модел На:
цртан филм постелнина
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
is_customized:
No
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Шема:
Замрзнати Елса
боја:
сина боја
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Им се допаѓа и на купувачите..