• Продажбата
  • Ново
4pcs мрачно Прекривки Покрие Поставите Pillowcase Утешителот Покрие Постелнина Поставите Модерен Дизајн Американски Стил Близнак Целосна Кралицата Големина
zoom_in

4pcs мрачно Прекривки Покрие Поставите Pillowcase Утешителот Покрие Постелнина Поставите Модерен Дизајн Американски Стил Близнак Целосна Кралицата Големина

DEN 3254.00 5424.00

Износ
check Во продавницата.


Материјал : Прекривки покрие надворешната страна е направен од 100% памук 3 Pcs Близнак Големина ( погоден за 1.2~1.4 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150*210cm(60*84inches) 1 парче чаршаф : 180*230cm(72*92inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)
4 Pcs Кралицата Големина ( погоден за 1.4~1.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches) 1 парче чаршаф : 250*270cm(99*106inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 4 Pcs Цар Големина ( погоден за 1.8~2.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220*240cm(87*95inches) 1 парче чаршаф : 250*270cm(99*106inches) 2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches) 1 cm = 0.3937008 инчи
Љубезно потсетник
Ние ќе напишат мала вредност во фактурата за да ви помогне да се ослободи од данок. секој увоз на данок, царина не е вклучена во цената. за било какви прашања ве молиме контактирајте со нас или вашата земја Custome канцеларија. ви благодариме
Ова е прекривки покрие поставите не вклучуваат било пополнување или перница fillin, ако имате потреба од пополнување, ве молам оставете ме messager.
На прекривки покрие со патент, ве молиме да се отвори и да го стави иста големина утешителот во тоа. дека ќе бидат дебели и топли како слика. ако ви треба утешителот ве молам отворете го овој линк ние може да обезбеди попусти цена. ви благодариме
Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
Сите постелнината поставува имаат трговија на големо цена за препродавач. Ве молиме контактирајте не доколку сте заинтересирани да ни се придружат.
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме!
бидејќи долго растојание на транспортот, постелнина поставите не е така рамен како слика, ве молиме да се мијат и железо тоа, ќе бидат рамни и убава како слика.

Големина:
Twin size 3pcs, Queen size 4pcs, King size 4pcs
is_customized:
No
Ткаенина Густина:
133X72
Стил:
Краток
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Пополнување:
Никој
Употреба:
Дома
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Техника:
Ткаени
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Ткаенина Count:
60
Материјал:
100% Памук
одделение:
квалитет
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
0109-60
Бренд Име:
babson
Шаблон Тип:
Геометриски
тема count:
400TC
Количина:
4 парчиња
Тежина:
3.5
боја:
црвена,сива,розова,сина,виолетова,бела
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет контактирајте ме
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL
Материјал:
100% Памук

Им се допаѓа и на купувачите..