• Продажбата
  • Ново
Svetanya Латекс Бебе Постелнина мека Перница Memory вратот almohada Беж-бела 32x27cm
zoom_in

Svetanya Латекс Бебе Постелнина мека Перница Memory вратот almohada Беж-бела 32x27cm

DEN 1248.00 2496.00

Износ
check Во продавницата.


Покривање Ткаенини : Бамбус Влакна
Фил : Латекс
Оваа Цена вклучуваат 1 Парче Перница
Големина 1-5cm Грешка е дозволиво
^^^ Маска+Перница Јадро
^^^Маска
^^^Во Внатрешноста На Перница Јадро
1.Ние брод на светот,освен APO/FPO
2.Испрати од Кина или Русија или од САД.Ние се одлучи на најефикасен Начин.Ако сакате
специфичен начин,ве молиме оставете Порака .Повеќето Земји ќе пристигнат во 10-30 дена. Песната Број ќе биде надграден во 1-5 дена,општо земено, ние ќе го испрати во 24 часа
3.купи неколку Компјутери заедно,ние ќе го користите за Брза Испорака Начин,ние се одлучи 4.Бесплатен превозот не значи дека не треба да плаќаат Екстра Царината,Па ве молиме проверете со вашиот Царинската испостава за да се потврди на дополнителни Царински (посебни Канада..)
5.Ние секогаш се пишуваат во долниот Вредност(обично под 10$) 6.прати преку Кина Пост Воздухот, 95% Купувачи нема потреба плаќаат екстра Царинската 7.Добредојдовте Пад на Превозот,Нарачана

Големина:
32x27cm 1piece
Шаблон Тип:
Цврст,Шарени
Дел:
Вратот
Функција:
Анти-Апнеа,Меморија,Терапија
Материјал:
100% Бамбус Влакна
Тежина:
0.5-1 kg
Број На Модел На:
еднократни лозинки
Бренд Име:
SVETANYA
Употреба:
Постелнината
одделение:
одделение А
Пополнување:
Латекс
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Обликот:
правоаголник
Големина L*W*H:
32x27x4cm
Вклучуваат:
Маска+Латекс Перница Јадро

Им се допаѓа и на купувачите..