• Ново
Куче стапалки Leopar Помине Печат Плочи 2017 Пролет Помине Уметност Печат Плоча Помине Дизајн на Ноктите Плоча Слика Печат Плоча Нокти
zoom_in

Куче стапалки Leopar Помине Печат Плочи 2017 Пролет Помине Уметност Печат Плоча Помине Дизајн на Ноктите Плоча Слика Печат Плоча Нокти

DEN 47.52

Износ
check Во продавницата.

Спецификација : Големина : 5.6 cm Пакет Содржина : 1pc Помине Уметност Печат Образец Инструкции : плочата е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија, ве молиме да се отстрани филмот пред да го користите, така што лак може да биде префрлена од stamper. Функција : 1. Се применуваат база на грб или редовни лак на ноктите. 2. Се применуваат на лак за да ја саканата слика во чинија. (Се препорачува : Користете Солидна Боја на лак, така што текстура ќе бидат подебели од други лак) 3. Направи scraper се потпре над 45 степени и scrape прекумерна полски исклучува брзо и силно од внатре кон надвор. 4. Веднаш притиснете го stamper со нежно се тркала за движење за да ги собереш на дизајн. Сликата е префрлен на печат. 5. Печатење на слика на вашите нокти со нежна возен движење. Сликата е префрлен на вашите нокти. 6. Повторете горните чекори за сите на вашите нокти. 7. По печат помине уметност, да се пријавите врвот решението за траен носат. За било какви прашања, ние ќе се реши искрено,ние сме многу го цениме ако оставете 5-Ѕвезда коментар, нашата цел е да им понуди на 5-Ѕвезда шопинг услуга,ужива во него,љубов, ти~ Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. 2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.

Тип На Објект:
Дефиниција
Бренд Име:
Cattie Девојка
Шаблон Тип:
Печат
Големина:
5.6CM
Тежина:
10g
Количина:
1
Број На Модел На:
YZW-Y20

Им се допаѓа и на купувачите..