• Продажбата
  • Ново
MaiYaCa Ryan Gosling Нови Пристигнување Мода телефон случај покритие за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус X 5 5S SE 5C 4 4S Мобилни Маска
zoom_in

MaiYaCa Ryan Gosling Нови Пристигнување Мода телефон случај покритие за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус X 5 5S SE 5C 4 4S Мобилни Маска

DEN 65.00 105.12

Износ
check Во продавницата.

Mai Ya Ca Ryan Gosling Нови Пристигнување Мода телефон случај покритие за Apple i Phone 8 7 6 6 S Плус X 5 5 S SE 5 C 4 4 S Мобилни Маска
Добредојдовте На М а јас У В а
1. Ние поддршка Dropshipping, промет на големо на производи, ние може да ви даде најдобра цена, висок квалитет на производите.
Ние може да се испрати на стоката што е можно поскоро по исплата потврда.
2. Ако се одлучите за испорака метод : Кина пост обичен мал пакет плус, тоа не може да се обезбеди следење на информации во странство , ве молиме да не грижете се, тоа ќе биде успех стигнете до вашата земја и својата packet loss стапка е многу ниска. Во овие наредби, ние не го прифати каков било спор не следење на број. Ако сакате да ги пратите на информации на проектот во реално време, ве молиме изберете Кина пост регистрирани воздухопловната
3. Ако сте загрижени дека тоа не може да се пристигне, можете исто така да изберете e Packet или Ali Express . Вие само треба да го додадете малку товар.
4. Ве молиме имајте во предвид на руски пријатели : ве молиме пополнете во полно име на примачот (вклучувајќи и најмалку 3 делови) и поштенски код, во спротивно вашиот пакет нема да биде во можност да помине низ вашата земја на царинската управа.
Забелешка : доколку имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
Можете да ја внесете во мојата продавница за да го изберете вашиот омилен стил :
Додадете нашата продавница за вашата продавница список и не пропуштајте било евтини производи!
Случајот информации
1) за i Phone 5/5s/SE / 6/6 S / 6 + 6 splus / 7/7 плус случај
Материјал : Транспарентна TPU
2) нови 100%
.

Материјал:
За iPhone 4 и 4s, iPhone 5 5s, За iPhone 5c, За iPhone 6 6s, За iPhone 6s плус, За iPhone 7, За iPhone 7 плус, За iPhone 8, За iPhone 8 плус, За iPhone X
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
дизајн:
Апстракт,Егзотични,Животински,Гроздобер,Транспарентен,Слатки,Шарени
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
Транспарентен Мека TPU
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
Мека Транспарентен TPU
категорија:
мобилен телефон додатоци
За iphone8 Плус Мобилни маска:
мобилен случај за iphone 8 Мобилни случај
телефон случај за iPhone 4s 5s маска:
за iPhone 4s 5S 6S 7 телефон случај
за iphone 6s плус телефон случај:
Телефон случај за iphone 5S 6S 6SPLUS случај
за iphone6 6S случај:
Маска за iphone6 6S маска
Маска за iPhone 7 Плус:
за iphone 7 за мобилни случај
Објектот:
Ryan Gosling Позадина
Модел:
Tyy18(2.3)1100

Им се допаѓа и на купувачите..