• Продажбата
  • Ново
Wholesale5pcs*Dual Полнење Полнење Клупа + 2 Полнење Батерии за XBOX ЕДЕН Контролер
zoom_in

Wholesale5pcs*Dual Полнење Полнење Клупа + 2 Полнење Батерии за XBOX ЕДЕН Контролер

DEN 1961.00 2203.20

Износ
check Во продавницата.


Двојно Полнење Полнење Клупа + 2 Полнење Батерии за XBOX ЕДЕН Controller Application : За X-ЕДЕН оригинален контролер
Со доплата ДОВЕДЕ, може ефективно да се покажува со статус на полнење.
Со singlechip за контрола на наполнетост, направете ја полните стабилна.
Полнење време е за 2 часа.
Батеријата може да се наплаќа директно преку поврзување на обезбедениот USB кабел од КОМПЈУТЕР или XBOX1 конзола е USB порта за батеријата (мини USB порта)
Влезен напон DC 5 V
Полнење на струјата : 300 м-р
Батеријата пакет излезен напон : DC5 V
Големина : 63 x 140 x 36mm(Полнење на клупа)
43 x 56 x 20mm(батеријата pack)
Пакет содржи : 1 x X-ЕДЕН двоен полнач
2 x Батеријата
1 x Мини usb кабел за полнење
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Број На Модел На:
CLCU
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Бренд Име:
Fasdga
Номиналниот Капацитет:
150mAh-500mAh
Тип:
Li-Ion

Им се допаѓа и на купувачите..