• Продажбата
  • Ново
Автоматскиот Покрив Полици Багаж Решетката За Chevrolet LOVA RV .2017 Висок Квалитет на Сосема Нов ABS Автомобил Измена Додатоци
zoom_in

Автоматскиот Покрив Полици Багаж Решетката За Chevrolet LOVA RV .2017 Висок Квалитет на Сосема Нов ABS Автомобил Измена Додатоци

DEN 3024.00 4320.00

Износ
check Во продавницата.


Материјал : Висок Квалитет ISO9001 Сосема Нов ABS
Големина : Преку Мувла Се Произведуваат. Големината и Јазот Одговара.Со Добар Квалитет.Се гарантира 100% производ големина погодни за инсталација.
Производот Количина : 1 Сет ( 2 Корен Покривот Багажник )
Покривот Рек Боја : Сребрена / Црна
Производ Тежина : За 3-3.5 КГ .
Бренд Нови АБС Материјал gurantees одличен анти - топлина , анти-киселина,анти-сол,анти-корозија,продолжување на животниот век и понатаму .
Веќе освои автентикација на патент за иновации дизајн на Покривот Полици .
Стоката е произведен според ISO9001 & TS16949 голема фабрика, ригорозни систем за управување обезбедува стабилен квалитет.
Сертификат за положен : ISO9001&TS16949
Место на Потекло : Гуангжу,Кина.
Нашите производи се од највисок квалитет стандарди за производство и преработка,Нашите производи во нашата земја само што обезбеди продажбата 4 S продавница,Ние не't сакате да се инфериорни производ квалитет ниска цена за да добиете повеќе обем на продажба,Ние само ги извршуваат највисоко ниво на квалитет на производи.
Стручен Кадар, Инсталирајте : Ставете Инсталација, е многу силна(многу лесно)
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Во светот превозот со ЕМС,E-EMS , DHL,Fed Ex, Кина пост, и др. ( Освен некои земји и APO/FPO ) . 2. Нарачки парцела ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. 3. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Максимална Тежина Препорака:
50kg
Минимална Тежина Препорака:
20 КГ
Специјални Функции:
Носење багаж / Надградба на автомобили и убава
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HLONGQT
Материјал Тип:
Висок Квалитет на Сосема Нов ABS
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Тип На Објект:
Покривот Полици & Кутии
Големина:
Through The Mould Produce. Product Size and Gap Fit for installation.
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Боја:
Сребро+црна

Им се допаѓа и на купувачите..