• Продажбата
  • Ново
Автомобил Покривот Решетката За Ford Kuga 2013.2014.2015 Висок Квалитет На Сосема Нов Алуминиумски Легури Европската Дизајн Багаж Полици
zoom_in

Автомобил Покривот Решетката За Ford Kuga 2013.2014.2015 Висок Квалитет На Сосема Нов Алуминиумски Легури Европската Дизајн Багаж Полици

DEN 6384.00 9120.00

Износ
check Во продавницата.


Материјал : Висок Квалитет ISO9001 Сосема Нов алуминиумски легури+Завртка Додатоци
Големина : Преку Мувла Се Произведуваат. Големината и Јазот Одговара.Со Добар Квалитет.Се гарантира 100% производ големина погодни за инсталација.
Производот Количина : 1 Сет ( 2 Корен Покривот Рек+Завртка монтажа Додатоци ) ( Производ треба фитинзи инсталиран, ние ќе бидат опремени со комплетна галантерија во рамките на парцела превозот ) .
Покривот Рек Боја : Сребрена
Производ Тежина : Околу 4 КИЛОГРАМИ .
Бренд Нови алуминиумски легури Материјал gurantees одличен анти - топлина , анти-киселина,анти-сол,анти-корозија,продолжување на животниот век и понатаму .
Веќе освои автентикација на патент за иновации дизајн на Покривот Полици .
Стоката е произведен според ISO9001 & TS16949 голема фабрика, ригорозни систем за управување обезбедува стабилен квалитет.
Сертификат за положен : ISO9001&TS16949
Место на Потекло : Гуангжу,Кина.
Нашите производи се од највисок квалитет стандарди за производство и преработка,Нашите производи во нашата земја само што обезбеди продажбата 4 S продавница,Ние не't сакате да се инфериорни производ квалитет ниска цена за да добиете повеќе обем на продажба,Ние само ги извршуваат највисоко ниво на квалитет на производи.
Стручен Кадар, Инсталирајте : Завртка фиксна инсталација, е многу силна(многу лесно)
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Во светот превозот со ЕМС,E-EMS , DHL,Fed Ex, Кина пост, и др. ( Освен некои земји и APO/FPO ) . 2. Нарачки парцела ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.

Специјални Функции:
Носат 200 кг патување пакет+Автомобил декорација е убава
Максимална Тежина Препорака:
200kg
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HLONGQT
Минимална Тежина Препорака:
100KG
Материјал Тип:
ISO9001 Висок Квалитет на Сосема Нов алуминиумски Легури
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Тип На Објект:
Покривот Полици & Кутии
Производот Количина:
1 Сет ( 2 Корен Покривот Рек+Завртка Инсталација На Опрема )
Големина:
Through The Mould Produce. Product Size and Gap Fit for installation.
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Покривот Рек Боја:
Сребро.

Им се допаѓа и на купувачите..