• Продажбата
  • Ново
50Pcs Срцето Младоженецот И Невестата Ласерски Сече Бонбони Кутија Свадба Фаворизира И Подароци Бебе Туш Чоколадо Поле За Партиски Декорација Материјали
zoom_in

50Pcs Срцето Младоженецот И Невестата Ласерски Сече Бонбони Кутија Свадба Фаворизира И Подароци Бебе Туш Чоколадо Поле За Партиски Декорација Материјали

DEN 489.00 719.52

Износ
check Во продавницата.

торба -1.79 /торба торба торба торба торба торба торба 50 Pcs Срцето Младоженецот И Невестата Ласерски Сече Бонбони Кутија Свадба Фаворизира И Подароци Бебе Туш Чоколадо Поле За Партиски Декорација Материјали
Уметнички свадба фаворизира кутии, за да можете Лесно да го инсталирате, со подготвени инцизија Специјален дизајн може да се фати очите на луѓето Секоја кутија содржи околу 5-8pcs Алпска бонбони Материјал : Бисер Хартија Боја : Бела,Розова,Црвена,Небото Сино, Виолетова Големина : 5 х 5 х 8 см(1mm=0.0393 инчен,1inch=2.54 см) Количеството : 50pcs/многу(Со Лента) Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме !
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .

Подарок Кутија Големина:
5x5x8cm
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Невестата & Младоженецот
Бренд Име:
HOMEBEGIN
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CB0072-1,-2,-3,-4,-5*50
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
Настан & Партија Ставка Type:
бонбони кутија
Спецификација:
0.7-0.9M
Употреба:
Бонбони Кутија Подарок Пакување Чоколадо
Бебето:
Бебе туш
деца:
Роденден Украси За Деца
Производ големина:
5 х 5 х 8 см
Обликот:
Плоштад
Тежина:
5g/pcs
боја:
Бела,Розова,Црвена,Небото Сино, Виолетова

Им се допаѓа и на купувачите..