• Продажбата
  • Ново
50pcs/многу-16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографија Пакување, Кутии
zoom_in

50pcs/многу-16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографија Пакување, Кутии

DEN 1026.00 1079.52

Износ
check Во продавницата.


50pcs/многу-16*10.5*0.5 cm Празно Црно Бела Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка насловната Фотографија Пакување, Кутии
Големина на : 16*10.5*0.5 cm / 6.2"*4.1"*0.2" Материјал : Висок квалитет на kraft хартија Количина : 50pieces/многу Бои : Kraft Кафеава, Црна, Бела Употреба : Може да се користи со разгледница маска, фото кутија, свадба партија покана картичка, деловни писма, подароци плик, пакување, итн.
*Ние ги испратите на кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе, благодарам.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Подарок Кутија Големина:
Кафеава, Црна, Бела
Повод:
Број На Модел На:
Kraft Хартија Плик Разгледници Поздрав Картичка Насловната Фотографија Пакување Кутија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Шема:
Никој
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон

Им се допаѓа и на купувачите..