• Продажбата
  • Ново
3PCS/set,срце облик florsit пакување подарок flowr кутија денот на Вљубените подароци,свадба партија декорација подароци за гостите сувенири
zoom_in

3PCS/set,срце облик florsit пакување подарок flowr кутија денот на Вљубените подароци,свадба партија декорација подароци за гостите сувенири

DEN 1782.00 1896.00

Износ
check Во продавницата.


Вкупната тежина е за 0.95 kg/set
Вклучува 3 големина : L,M, S
L големина : 31 X14cm
М големина : 27 X12cm
S големина : 22 X10cm
Материјал : картон

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Годишнина,Денот на Таткото,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста
Шема:
Срцето
Бренд Име:
JDCMYK
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
YWRYSH
Број на Компјутери:
3pcs

Им се допаѓа и на купувачите..