• Ново
50 компјутери/многу Kraft хартија Кутија Подарок Корист DIY Колачиња Пакување кеси од Хартија Cupcake кифла кутии 16.5x9x8.5cm
zoom_in

50 компјутери/многу Kraft хартија Кутија Подарок Корист DIY Колачиња Пакување кеси од Хартија Cupcake кифла кутии 16.5x9x8.5cm

DEN 2251.20

Износ
check Во продавницата.


Опис На Производот :
Големина : 16.5x9x8.5cm Материјал : Kraft хартија Количина : 50pcs/многу
Опис : Можете да ја користите оваа кутија да се спакуваат подарок ,торта и така натаму
Answer : ___________________________ Note : noly кутии, не вклучуваат налепница

Број на Компјутери:
50pcs
Број На Модел На:
1
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
kassem
Повод:
Свадба & Ангажман
Шема:
Мустаќи

Им се допаѓа и на купувачите..