• Продажбата
  • Ново
универзална автомобили, ЏИП АВТОБУС камион автомобил сигурносен појас појасот seatbelt автомобил појас бесплатен превозот
zoom_in

универзална автомобили, ЏИП АВТОБУС камион автомобил сигурносен појас појасот seatbelt автомобил појас бесплатен превозот

DEN 259.00 288.00

Износ
check Во продавницата.


Боја Име:
ширина 20mm, ширина 25мм, ширина 32-милиметри, ширина 38mm, ширина 50mm
Тип На Објект:
Појаси & Баласт
Бренд Име:
hongliangyang
Објектот Должина:
1m
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Најлон
Специјални Функции:
safty
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
2652
Објектот Ширина:
5cm

Им се допаѓа и на купувачите..