• Ново
Висок Квалитет на Полиестер сигурносен Појас Webbing Две-Точка Ремените Појасот Црна Боја Автомобил Појаси FEC027G
zoom_in

Висок Квалитет на Полиестер сигурносен Појас Webbing Две-Точка Ремените Појасот Црна Боја Автомобил Појаси FEC027G

DEN 494.40

Износ
check Во продавницата.

Спецификација на производот Точка Име : 2 Точка Ремените сигурносен Појас Тип : ALR Предмет Бр. : FEC027 G Боја : Црна Вкупна Должина : 1310mm ( Тока Должина : 225 mm ) Webbing Материјал : Полиестер Појас тип : 2 поени Webbing големина : 47 X1.15 MM Примена : За повеќето возила, автомобили,камиони,автобуси,комбиња, трактор, мотокар и брод
Купувачите Кои Го Купиле Овој Производ, Исто Така, Купи :
Големопродажната Услуга Ако купите големи количини, ние може да ви понуди трговија на големо цена. Ве молиме оставете порака за нас во секое време. Пратката 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние ќе брод да го ЗАЧУВАМ адреса на само. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во ЗАЧУВАМ се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. 4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6.Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично. 7.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. 8.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро.

Тип На Објект:
Појаси & Баласт
Бренд Име:
FAREUROPE
Објектот Ширина:
4.7cm
Објектот Должина:
1.31m
Име На Модел:
FEC027G
Материјал Тип:
Полиестер
Специјални Функции:
NA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg

Им се допаѓа и на купувачите..