• Продажбата
  • Ново
SBART 3ММ Neoprene Нуркање Ракавици Нуркањето Опрема Antiskid се Задржи Топло Зима Пливаат Spearfishing Wetsuit Ткаенина Ракавици
zoom_in

SBART 3ММ Neoprene Нуркање Ракавици Нуркањето Опрема Antiskid се Задржи Топло Зима Пливаат Spearfishing Wetsuit Ткаенина Ракавици

DEN 607.00 758.40

Износ
check Во продавницата.


(1) Видови : Нуркање Ракавици
(2) Точка вклучува : 1 пар нуркање ракавици
(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50
(4) Материјал Состав : Neoprene 3ММ
(5) Боја : Црна Цврста

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Sbart
Број На Модел На:
03
Материјал:
neoprene
Материјал:
3мм neoprene
Функција:
Имајте пријатна / Анти-Медуза / Antiskid
погоден:
Нуркање / Spearfishing
Клучни зборови:
spearfishing ракавици

Им се допаѓа и на купувачите..