• Ново
30ML чисто Стакло Намалувањето Шише Pipette Со Земјата Затка и Dropper
zoom_in

30ML чисто Стакло Намалувањето Шише Pipette Со Земјата Затка и Dropper

DEN 56.64

Износ
check Во продавницата.

Производ Објект : 30 ML чисто Стакло Намалувањето Шише Pipette Со Земјата Затка и Dropper
Материјал : Стакло
Големина : 30 ML
Demension(Висина х Дното Дијаметар) : 85x37mm
Апаратот:
Тоа е погоден за лабораторијата за медицински и здравствени, индустриски и рударски претпријатија, колеџи и универзитети, итн., и може да се користи како стандарден раствор за чување на различни реагенси, индикатор решение, и капка анализа
Секој Обид за 1 КОМПЈУТЕР!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Pipette

Им се допаѓа и на купувачите..