• Продажбата
  • Ново
Wowbridal Краток Organza Petticoat Crinoline Гроздобер Свадба Булчински Petticoat за Свадба Фустани Underskirt Рокабили Туту
zoom_in

Wowbridal Краток Organza Petticoat Crinoline Гроздобер Свадба Булчински Petticoat за Свадба Фустани Underskirt Рокабили Туту

DEN 360.00 720.00

Износ
check Во продавницата.


боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Сребро, Беж
Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Petticoat
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
wowbridal
Техника:
кавга
Број На Модел На:
6636
Одделот За Името:
Возрасни

Им се допаѓа и на купувачите..