• Ново
1PCS 100ml Керамички Излезните јадење Круг дното со рачка За Лабораторија
zoom_in

1PCS 100ml Керамички Излезните јадење Круг дното со рачка За Лабораторија

DEN 266.40

Износ
check Во продавницата.

1 PCS 100ml Керамички Излезните јадење Круг дното со рачка За Лабораторија Секој обид за 1 buc!!!!
Материјал : Керамички
Тип : Излезните јадење Круг Дното со рачка
Употреба : решение на concentrationm,Согорувањето на цврсти,итн
Капацитет : 100ml

Класификација:
petri јадење
Број На Модел На:
100mm(100mm)
Големина:
100mm
Бренд Име:
oze19921102

Им се допаѓа и на купувачите..