• Продажбата
  • Ново
Гроздобер Марин Печатени Лен Pillowcase Рибата и Птицата Перница Декоративни Перница Дома Декор Фрли Перница Перница 45X45
zoom_in

Гроздобер Марин Печатени Лен Pillowcase Рибата и Птицата Перница Декоративни Перница Дома Декор Фрли Перница Перница 45X45

DEN 226.00 240.00

Износ
check Во продавницата.


[xlmodel]-[производи]-[34694] најпопуларниот
[xlmodel]-[производи]-[34654] Погоди ви се допаѓа
[xlmodel]-[custom]-[46018] Опис на Имотот
Перница покрие детали
Големина : 45x45cm 50x30cm
Тежина : 90-120g
Материјал : Тенок Лен Ткаенини
Модел : моделот е на предната страна само, назад е природен лен боја
Сите шевовите се surged за дополнителна издржливост и професионален финиш.
Само pillowcase ќе биде предаден. Без перница вклучени.
Ве Молиме Забелешки :
1. За Size -
***Се должи на различни мерни методи со раце, тоа е припаѓаат на нормалната within1-75px грешка. Ако умот вас, немојте да го купат.
2. За Фото
*** Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.
3. За Русија Пријатели
***Ве молиме помогнете ни го потврдите вашето полно име на англиски јазик во вашата нарачка,(given name) +татковски името +презиме),или пратката ќе биде испратена назад од страна на царинската управа.
4. За Epacket
***Се должи на САД,Австралија и Канада Земјата нема да се ажурира на следење на информации во веб-страница,ве молиме купувачот изберете превозот на начин со Epacket подобро,тоа ќе доставени побрзо.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[34693] Професионален квалитет
[xlmodel]-[производи]-[40127] Нови Пристигнување
[xlmodel]-[custom]-[28819] Известување
1. Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова е Опфаќа за Перници. Не Се Завршени Перници
2. Ве молиме овозможи 2-3cm големина разлика, како прирачник за мерење и рачно изработени!
3.

Спецификација:
45x45cm
Тип:
Cusion
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Пополнување:
Памук
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Материјал:
спојувањето
Шема:
Печатени
Стил:
Пастирски
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
Дома Декор Фрли Перница Перница Маска
Функција:
меморија
Употреба:
Седиште
Шаблон Тип:
море
Употреба:
Дома, Столче, Декоративни, Столот, Подот, Постелнина, Плажа
Памук, Лен Pillowcase:
декоративни перница
Перница:
Перница Случај
Перница:
перница маска
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Применливи Луѓе:
Универзална
Големина:
45*45
Функција:
45*45
Употреба:
45*45

Им се допаѓа и на купувачите..