• Продажбата
  • Ново
Мастило сликарство слон перници покрие памук, лен дома декоративни перница случај дома софа кревет cojines decorativos
zoom_in

Мастило сликарство слон перници покрие памук, лен дома декоративни перница случај дома софа кревет cojines decorativos

DEN 144.00 151.20

Износ
check Во продавницата.


Производ Deacriptions : Meterial : Памук, лен Тежина : Околу 100g Големина : 45*45см Пакет се Вклучени : 1 перница покрие ве Молиме овозможи 1~3 cm грешка на мерни податоци. Chromatism : Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината.

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Број На Модел На:
CU08C
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Бренд Име:
YOMDID
Шаблон Тип:
Животните

Им се допаѓа и на купувачите..