• Продажбата
  • Ново
ново! Трговија на големо Bloodfang боја 50pc квалитет на природен goose пердув микс, 5-7 инчен / 13-18 cm DIY накит декорација
zoom_in

ново! Трговија на големо Bloodfang боја 50pc квалитет на природен goose пердув микс, 5-7 инчен / 13-18 cm DIY накит декорација

DEN 87.00 95.52

Износ
check Во продавницата.


ново! Трговија на големо Bloodfang боја 50pc квалитет на природен goose пердув микс, 5-7 инчен / 13-18 cm DIY накит декорација
Голем позитивно
Боја црвена/ зелена/ white/ black /hu сино/ sapphire / портокал/ розова/ виолетова /големи црвени
Количина : 50pcs
Статус : 100% сосема нов, се препорачува!
Опис на превозот
Како цел :
Предмети ќе бидат испратени од Кина од страна на Кина работни дена 1
Пост и usps со испорака потврда.
Проценето време на испорака е од 10 до 18 дена.
Меѓународни налози :
Предмети ќе бидат испратени од Кина преку Кина пост или меѓународни Курирска служба во рок од 1 работен дена
Преку економија int 'l превозот, проценето време на испорака :
15-21 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, Канада.
Од 15 до 25 работни дена, повеќето Европски земји.
15-30 дена поголемиот дел од Азиските земји.
15-25 работни дена во Австралија, Нов Зеланд
5-10 златна дена во Хонг Конг, Тајван
Проценето време на испорака не е 100% точна, e-mail од нас, ако не прими предмети по 25 работни дена.
За нас
Ние сме среќни да комуницираат позитивни повратни информации. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и сите "5 ѕвезда" рејтингот, ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратни информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Тоа нема да помогне да се реши проблемот побрзо од страна на напуштање негативни повратни информации, тоа е само преку контакт нашата професионална поддршка за корисниците можат да ви помогнат да се реши овој проблем.

Материјал:
Патка Пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
546465
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..