• Ново
10pcs/многу Германија Војводата Црно Мастило 0.5 mm 0.7 mm Ballpoint Пенкало Рефил Стандард 11.2 см Должина Универзална Рамен Rollerball Пенкало Рефил
zoom_in

10pcs/многу Германија Војводата Црно Мастило 0.5 mm 0.7 mm Ballpoint Пенкало Рефил Стандард 11.2 см Должина Универзална Рамен Rollerball Пенкало Рефил

DEN 475.20

Износ
check Во продавницата.


10pcs/многу Германија Војводата Црно Мастило 0.5 mm 0.7 mm Ballpoint Пенкало Рефил Стандард 11.2 см Должина Универзална Рамен Rollerball Пенкало Рефил
Производ Детали
Име на производ Војводата ballpoint пенкало рефил S pecification 0.5 mm и 0.7 мм рефил,11.2 см должина Рефил Боја Црна, мастило Производ descrip т ion Стандард ballpoint пенкало рефил Пакет вклучуваат 10pcs/многу
Производот Се Покаже
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што Зачувам,кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
1.Предмети генерално се испраќаат надвор веднаш по уплата е потврдена (Саб. & Сонцето. да се исклучат.)
2.Предмети ќе бидат испратени од страна на Хонг Конг Воздух Mail Услугата. Нормално, тоа ќе ве однесе околу 10-25 работни дена (исклучи сабота & недела, Јавни Празник) за да добиете вашите предмети.
3.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 4-8 недели.ве молиме погледнете детали, како belowe.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Бренд Име:
JINGHAO
Стил:
рефил
Рефил Тип:
ballpoint пенкало рефил
Пакување:
Лабава

Им се допаѓа и на купувачите..