• Продажбата
  • Ново
LukLoy Модерна Pendant Светла Природни Дрвени Pendant Светилка за Осветлување Тела за Кафе Бар Дневна Соба и Кујна Островот Светилка
zoom_in

LukLoy Модерна Pendant Светла Природни Дрвени Pendant Светилка за Осветлување Тела за Кафе Бар Дневна Соба и Кујна Островот Светилка

DEN 1329.00 1545.12

Износ
check Во продавницата.

Во потрага по посебни pendant светлина за Канцеларија или вашиот сопствен простор? Индустриски дизајн светилки се новата мода и новиот кул. Дојде и да добиете една за да ги красат вашите место!
Тип : Модерна Pendant Светлина Карактеристики : Современи
Материјал : ткаенина, дрво
Боја : црна, бела Напон : AC 110 V~250 V, 40~50 hz
Осветлување област : 15~31 метар квадратен Штекер стил : E27 ( ние ќе брод E26 за САД/КАНАДА) извор на Светлина е потребно : 1pc LED или блескаво ( Сијаличката не се вклучени) должина на Кабелот : 1.2 m За : office, кафе, продавница, бар, ресторан, соба декорација Белешки : ако не добијат парцели или примени скршени парцела, ве молиме контактирајте со нас прво за решавање на проблемот непосредно пред отворањето на некои спорови , ви благодарам многу . : ).
Повеќе производи од оваа продавница :

Wattage:
White color, Black color
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Бранеа Никел
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
База Тип:
E27
Техника:
Врежани
Абажур Боја:
Бела,Црна
Бренд Име:
LukLoy
Број На Модел На:
W-D1389
Напон:
220V
Стил:
Земја
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC,CE
Гаранција:
NM
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Материјал:
Дрво
LED Светилка Светлина Кујна Светилка:
Hanglamp за Дома Таванот Ноќни Дневна Соба
Лустери:
За Соба Јадење Гроздобер Светилки за Кујнски Остров Таванот на Лофт Гроздобер
Тело Материјал:
Дрво, Платно
Примена:
Трпезарија

Им се допаѓа и на купувачите..