• Продажбата
  • Ново
Ултра-тенок LED Pendant панел светлина acrly Pendant светла за канцеларија, трпезарија pendente ilumina о sala де jantar
zoom_in

Ултра-тенок LED Pendant панел светлина acrly Pendant светла за канцеларија, трпезарија pendente ilumina о sala де jantar

DEN 7198.00 10282.08

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте во мојата продавница
1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.
2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!
Ултра-тенок LED Pendant панел светлина acrly лустерот Pendant светла параметри :
Предмет : Ултра-тенок LED Pendant панел светлина acrly лустерот Pendant светла светилка стил : метални дрвени pendant светилка напон : 110 - 240 V Гаранција : 3 години Е Светилки се Вклучени : Никој
Ултра-тенок LED Pendant панел светлина acrly лустерот Pendant светла Слика како подолу :
За Нашата Компанија :
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Боја На Каросеријата:
Дијаметар 40CM, со Дијаметар од 47CM, со Дијаметар од 57CM, со Дијаметар од 72CM
Wattage:
Warm White Light, Cold White Light
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Кристал,Железо
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Број На Модел На:
модерната кристал pandent светилка
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Тип На Прекинувач:
Далечински Управувач,Knob префрлате
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела
Стил:
Модерна
Број на извори на светлина:
6
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
VITRUST
Техника:
Врежани
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Pendant Светла
Главното поле на примена:
дома кафе бар канцеларија
Применливи место:
Ходникот, дневната соба, трпезарија, студија, спална соба, влезот сала

Им се допаѓа и на купувачите..