• Продажбата
  • Ново
Модерен дом декорација 18/30/50 светилки златна боја Лустерот Дневна Соба Дневна Соба Dinning Декор светлина
zoom_in

Модерен дом декорација 18/30/50 светилки златна боја Лустерот Дневна Соба Дневна Соба Dinning Декор светлина

DEN 6686.00 9552.00

Износ
check Во продавницата.


Wattage:
18 heads, 30heads, 50heads
Големина:
gold color, silver color
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
Број на извори на светлина:
6
Абажур Боја:
Злато
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Е dimmable:
Yes
Осветлување Област:
15-30square метри
Место:
Салон
Бренд Име:
DEEVOLPO
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Pendant Светла
Droplight видови:
Ковано Железо Лустерот
Тип на светилки и фенери форма:
Лустери
Оџак главен материјал:
Железо

Им се допаѓа и на купувачите..