• Ново
Willlustr бамбус pendant светилка рачно изработени издлабени надвор работа хотел ресторан висат осветлување dinning дневна соба суспензија светлина
zoom_in

Willlustr бамбус pendant светилка рачно изработени издлабени надвор работа хотел ресторан висат осветлување dinning дневна соба суспензија светлина

DEN 18192.00

Износ
check Во продавницата.


Willlustr рачно изработени бамбус суспензија светилка dinning соба дневна соба pendant светлина хотел, сала, ресторан виси осветлување издлабени-од бамбус работа
материјал : бамбус
напон : 110 V-240 V
сијалица приклучок тип : E27
мали димензии : дијаметар 41cm*висина 31cm
средна големина : дијаметар 51cm*висина 31cm
големи димензии : дијаметар 61cm*висина 31cm
* Ова е рачно изработени производи.
* Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот
* Прилагодување на располагање. Ако ви треба друга боја или други димензии, само нас контакт.
За Плаќање :
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .com. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИЕ ПЛАЌАЊЕ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, ЛОКАЛНИТЕ ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
За Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Боја На Каросеријата:
мала големина, средни, големи големина
Тип На Објект:
Pendant Светла
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Плетен
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
1 година
Место:
други спални соби,Хотел, Сала,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Бренд Име:
willlustr
Техника:
Рачно Плетени
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
90-260V
сертификација:
CE
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Заврши:
рачно изработени плетен
Тело Материјал:
Дрво
Примена:
сите соба

Им се допаѓа и на купувачите..