• Продажбата
  • Ново
Нови Убави Жени Приврзоци Ѓердан Бесконечна Злато и Злато се Зголеми Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердан за Девојка Подарок Bijoux Esty
zoom_in

Нови Убави Жени Приврзоци Ѓердан Бесконечна Злато и Злато се Зголеми Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердан за Девојка Подарок Bijoux Esty

DEN 138.00 153.12

Износ
check Во продавницата.


Ние Брод објекти на светот . (1).вкупно помалку од 7ние ќе ја испрати преку Мал Пакет Плус ,без следење. (2).вкупно повеќе од 7ќе испрати регистрирани Пост Воздух mail ,може да следење. (3).вкупно повеќе од 120ние ќе ја испрати преку DHL/Федекс/EMS/UPS/Aramex, слободна, (исклучување на далечинскиот област)
Материјал : вистински не ' рѓосувачки челик,а не евтини легура
пакет : подарок торба
Никогаш нема да исчезнат!
100% вистински слики за објект!
Не користите нашите слики без нашиот договор.
Кликни за да се купи на ѓердан
Кликни за да се купи прстен
1.Ние се обидат најдобро да се понудат подобар квалитет ,било проблем,ние нудиме 7 дена политика на враќање,ако најде нешто лошо , ние ги сноси сите изгубени!
2. Ние не се продаваат евтини и ѓубре изработка ,се споредат материјал,големина и изработка,ако сакате да се прилагодите на ист стил и во другите материјали,ве молиме контактирајте со нас,иста состојба,ние и ветуваме на најниска цена .
Нашата пакет не е евтина opp вреќа но свила подарок торба како што е подолу,ве молиме имајте предвид,декоративни бои и дизајни ќе се случајни!
Ние би сакале да добиеш Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации.
Вашиот коментар е многу важна за нас.Ве молиме не го отвори спорот за нас.
Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе го реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ.

Метална боја:
Челик, злато, злато се зголеми
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
види слика
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
срцето pendant
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
sliver ,злато ,злато се зголеми
Гем Боја:
multicolor
Стил 2:
Тренди
Повод:
подарок за роденден
Должина:
50cm
Стил:
Романтични

Им се допаѓа и на купувачите..