• Продажбата
  • Ново
едно парче мода allly лисици досадна сребро позлатен popualr pendant ѓердан xy388
zoom_in

едно парче мода allly лисици досадна сребро позлатен popualr pendant ѓердан xy388

DEN 78.00 91.20

Износ
check Во продавницата.

материјал : цинк боја : родиум/злато позлатен pendant големина : 5*1.7 cm ѓердан должина : 42cm и 5cm опашка синџири количина : едно парче облик : како фотографија ако ви треба уште количина можете исто така да ни даде порака!
Љубезно Ве Молиме Да Ги Прочитате Пред Да Ја Купите
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.Ви благодариме!
Shippment Ние брод во светот. Обично,ние ќе брод стоката надвор да ти throgh Кина, воздухот mail за слободни.Ако ви треба добра итна,ве молиме оставете порака за нас,тогаш можеме да зборуваме повеќе за shippment.Ако вашата цел износ е поголем од $300,ние ќе ви ја испратиме стоката надвор да ти се изразат преку компанијата и ние ќе оставете порака за вас. Во комбинација превозот, ние нудиме се комбинираат превозот попуст, во комбинација предмети мора да бидат платени во една трансакција. Ве молиме бидете сигурни дека на адресата што сте регистриран е точно како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето со цените што се наплаќаат за вашите елементи не само на поштенските трошоци, но, ракување, преработка и пакување на вашиот предмети, како и.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
ние ќе брод од цел во 1-2 работни дена по расчисти исплата.

Должина:
42cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
xy388
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
youe блескаше
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
5*1.7 cm
Функција:
Моден
Компатибилност:
no
Материјал:
Легура
боја:
како фото
Pendant Големина:
5*1.7 cm
Стил:
Популарната
Количина:
едно парче
Пакување:
oppbag
должина на ѓердан:
42cm

Им се допаѓа и на купувачите..