• Продажбата
  • Ново
Писмо Стил Chokers Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Срцето т Приврзоци Ѓердани Едноставна Макси Додаток Накит Изјава Ѓердан
zoom_in

Писмо Стил Chokers Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Срцето т Приврзоци Ѓердани Едноставна Макси Додаток Накит Изјава Ѓердан

DEN 96.00 120.00

Износ
check Во продавницата.


Писмо Стил Chokers Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Срцето т Приврзоци Ѓердани Едноставна Макси Додаток Накит Изјава Ѓердан
Производство детали :
Предмет Тип : Ѓердан
Парична казна или Мода : Мода
Поставување Тип Павер Поставување
Пол : Жените
Метали Тип На : Нерѓосувачки Челик
Број на модел : t Ѓердан N00348t
Pendant Тип : Pendant Ѓердани
Синџир Тип : Линк Синџир
Затворач Тип : Hummer
Обликотшема : Срцето
Стил : Трендовски
is_customized : Да
Материјал : Метал
Функција : Накит
Компатибилност : никој
Пад На Превозот : Да
is_customized : Да
Повод : Партија Свадба Ангажман Подарок
Боја : Златна Боја Сребрена Боја Се Зголеми Златна Боја
Стил : Класичен,Тренди,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Експрес Слободен Испорака : Нарачка>150Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEX
Дизајн : Срцето т Приврзоци Ѓердани
Место на Потекло : Кина (Копно)
Слика Покаже :
1. Објектот Ќе биде Објавено во рок од 1-2 Дена по Плаќањето е Завршено. Ве молиме Бидете Сигурни дека Вашата Адреса за е Точно.
2. Вашата Цел Секогаш се Испраќаат од страна на Меѓународните Пост. Воздухот Mail. Исто Како Кина Пост Воздухопловната / HK Пост Воздухопловната. Тоа Ќе Биде Потребно За
20-60 Денови за Испорака. Ние Може да го Користат ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ за Побрза Испорака (3-7 Дена) . Ве молиме Контактирајте со нас за Повеќе Детали
Дополнителен Товар.
3. Сите Предмети Ќе биде Транспортирана Со Внимателни Пакување за да се Заштити и да се Обезбеди Безбедност за Време на Испорака.

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GATTVICT
Pendant Големина:
1-2cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
т Ѓердан N00348t
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
Никој
Функција:
накит
Име:
Писмо Стил Chokers Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Срцето т Приврзоци Neckl
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен Трендовски Романтична Повремено Спорт Мода
Повод:
Партија Свадба Ангажман Подарок
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Злато Боја Сребрена Боја
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEX
Место на Потекло:
Кина (Копно)
дизајн:
Срцето т Приврзоци Ѓердани
Пад на превозот:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..