• Продажбата
  • Ново
IJD9133 Уникатен keepsake urn спомен pendant Човек 316L не ' рѓосувачки челик Куршум форма cremation накит ѓердан за пепел
zoom_in

IJD9133 Уникатен keepsake urn спомен pendant Човек 316L не ' рѓосувачки челик Куршум форма cremation накит ѓердан за пепел

DEN 395.00 395.04

Износ
check Во продавницата.


добредојдовте во мојата продавница
Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys Повеќе од 10 години на производство, искуство во Прилагодено дизајн ,слободни гравирање , Одлична услуга по продажбата
Пр oduct детали :
Точка име : Cremation накит Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик
Тежина : 12~16g Функција : Спомен-ѓердан /Пепел Носителот на Пакет : 1pcs во една opp кеси
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни информации & По продажба на услуги :
1. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager . Ние ќе се најде на најниска цена за вас! 2. Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна корист и заеднички развој. 3. Ние нудиме на големо на услугата,трговија на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред ,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена.тогаш може да го плати. 4. Ние сакаме да ти даде сите клиенти голем купување искуство,ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и можете да контактирате со нас пред да се направи нарачка. 5. Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе бидеме одговорни за вашата парцела и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас .

Главниот Камен Боја:
pendant само, pendant со синџир, ѓердан со кутија, ѓердан кутија инка, 5pcs pendant само
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
20mm
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
IJD9133
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метали Тип:
пепел носителот
Накит Тип:
Cremation Накит
Тип На Објект:
ѓердан pendant
Pendant капацитет:
1 Кубни Инчи
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 13g
боја:
тон сребро.
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина

Им се допаѓа и на купувачите..