• Ново
Црна Ноќ Мачка Pendant Neckalce Мода Акрилик Ознака на Партијата Изјава Накит
zoom_in

Црна Ноќ Мачка Pendant Neckalce Мода Акрилик Ознака на Партијата Изјава Накит

DEN 182.40

Износ
check Во продавницата.


Црна Ноќ Мачка Pendant Neckalce Мода Акрилик Ознака на Партијата Изјава Накит Материјал : акрилик

Должина:
55cm
Метали Тип:
Алуминиум
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
355N
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
3.8
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
моден бомба
Функција:
NA
Компатибилност:
NA
ако вашата цел повеќе од$180:
бесплатен превозот од express(тоа ќе потрае 7-15days)
ако вашата нарачка помалку од $180:
бесплатен превозот од CPAM(тоа ќе потрае 15-60days)
Packge:
Opp Вреќа+Меур филм+Кутија
за custmize:
ние прифаќаме слик или вашиот idear да обичај
Таму е производ филмот на површината:
pls кора се исклучува кога ќе го носат

Им се допаѓа и на купувачите..