• Продажбата
  • Ново
Гроздобер Коза Главата Pendant Ѓердан Крава Бул Вол Главата Шарм, Отворајќи со Кристал Мода Накит за Мажи Жени Добиток Подигање на Штала
zoom_in

Гроздобер Коза Главата Pendant Ѓердан Крава Бул Вол Главата Шарм, Отворајќи со Кристал Мода Накит за Мажи Жени Добиток Подигање на Штала

DEN 197.00 281.28

Износ
check Во продавницата.


Гроздобер Коза Главата Pendant Ѓердан Крава Бул Вол Главата Шарм, Отворајќи со Кристал Мода Накит за Мажи Жени Добиток Подигање на Штала
Количина : 1pc/многу
Здраво пријател,
: )Златен синџир е вистински злато позлата синџир ,тоа нема да исчезнат ,тие се со добар квалитет.
: ) На сите овие Камен Се дојде во слични & Слобода форма !
Па ве молиме да се разбере дека Природниот камен сте го добиле само слични со слика го покажува !
: ) Ви благодариме !
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket,EMS(Мали цел); DHL(Биг Цел)
Оставете го вашиот повратните информации :
1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
kejialai
Материјал:
Смола
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
52*48mm
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
zy123-5017
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
како се покаже слика
Стил:
Гроздобер
Должина:
18 inch

Им се допаѓа и на купувачите..