• Ново
Злато Изјава Уникатен Ѓердан Шкорпија на Вратот Ѓердани Приврзоци за Мажи Златна Боја Панк Нерѓосувачки Челик Мажите Синџир Јака година
zoom_in

Злато Изјава Уникатен Ѓердан Шкорпија на Вратот Ѓердани Приврзоци за Мажи Златна Боја Панк Нерѓосувачки Челик Мажите Синџир Јака година

DEN 651.84

Износ
check Во продавницата.


Злато Изјава Уникатен Ѓердан Шкорпија на Вратот Ѓердани Приврзоци за Мажи Злато-Боја Панк Нерѓосувачки Челик Мажите Синџир Јака 2016 година
Стил : панк шкорпија pendant ѓердан
Материјал : злато позлатен /нерѓосувачки челик
Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека (синџир 50/58/66 cm, pendant 50*33mm)
Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок
Состојба : сосема Нов, Одлична занает& парична Казна
Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни
..

Метална боја:
50cm, 58cm, 66cm
Главниот Камен Боја:
Сребрена Боја, Боја На Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
No
Pendant Големина:
50mm*33mm
Функција:
Фитнес Тракер,Расположение Tracker
Бренд Име:
МАГИЈАТА ЗОНА
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Ѓердани XL832
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Стил:
Панк
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
златен ѓердан:
златен ѓердан
COLAR:
Јака
нерѓосувачки челик pendant:
нерѓосувачки челик pendant
нерѓосувачки челик ѓердан:
нерѓосувачки челик ѓердан
изјава ѓердан:
изјава ѓердан 2016 година
злато изјава ѓердан:
Шкорпија На Ѓердан
синџирот за мажи:
златен синџир за мажи
мажите синџир:
синџир мажи
Метали Тип:
Злато Позлатен

Им се допаѓа и на купувачите..