• Продажбата
  • Ново
8SEASONS рачно изработени Антички сребрен-боја Птица Pendant Семејство Ѓердан Ден на Мајката Подарок, Околу 50.5 cm Долги, 1PC
zoom_in

8SEASONS рачно изработени Антички сребрен-боја Птица Pendant Семејство Ѓердан Ден на Мајката Подарок, Околу 50.5 cm Долги, 1PC

DEN 42.00 60.00

Износ
check Во продавницата.


Ние почнува креативна работа во 2001 година.
Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.
Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIY-aholics.
Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.
Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .
Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации за нашите клиенти.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем,
ве молиме да ни даде можност да го реши. Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!
По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, ние не го прифати враќа или размена.
Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.
Ви благодариме!

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
/
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
8Seasons
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
B0089386

Им се допаѓа и на купувачите..