• Продажбата
  • Ново
Shineland Нови 925 Sterling Silver Писмо Жените Ѓердан Азбука У Pendant за Жените Модна Изјава Колиер Партија Накит
zoom_in

Shineland Нови 925 Sterling Silver Писмо Жените Ѓердан Азбука У Pendant за Жените Модна Изјава Колиер Партија Накит

DEN 434.00 620.16

Износ
check Во продавницата.


Shineland Нови 925 Sterling Silver Писмо Жените Ѓердан Азбука У Pendant за Жените Модна Изјава Колиер Партија Накит
КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, ѓердани Материјал : еколошки Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 обетки , Хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со европските Еколошки стандарди
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот
Бесплатен Превозот политика
>$7,Слободен Воздух Пост Mail/Epacket
>$200,Слободни DHL/ФЕДЕКС/UPS/Aramex
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
1.2 см*0.9 cm
Бренд Име:
shineland
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5-Y1040-6800
Обликотшема:
Писмо
Функција:
како Слика
Компатибилност:
како Слика
Материјал:
925 Sterling silver
is_customized:
Yes
Синџир должина:
40cm+4cm
Тежина:
1.2 g
Повод:
секојдневно се облекуваат/партија /свадба/роденден/годишнината/подарок
вистински 925 фунта сребрен ѓердан:
Моден уникатен Collares
Тренди Романтична Бохемија:
Бесплатен превозот
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Колиер Жените Bijoux:
елегантна ,луксуз
Подароци Кутија За Пакување:
Тренди Класичен Гроздобер Мода Етнички
свадба накит:
Божиќ/подарок за Денот на Вљубените

Им се допаѓа и на купувачите..